lutego 11, 2016

Ferie zimowe

Dzisiaj niekulinarnie, dzisiaj troszkę zdjęć o mojej innej pasji niż gotowanie.
Narty! Jeździcie? Lubicie? Wolicie deskę czy jednak narty?
Początek roku zawsze kojarzy mi się z wyjazdem w góry i białym szaleństwem, człowiek jedzie przez całą Polskę, po to żeby zjechać z górki ;-), a ile ma przy tym frajdy i zabawy!
Osobiście od wielu lat jeżdżę w ten sam rejon tj. do Krynicy Zdroju, gdzie są bardzo dobrze utrzymane stoki i po prostu długie. Można się najeździć do woli. W tym roku wybór tej części Polski okazał się strzałem w dziesiątkę, bo w Zakopanym i w tamtym rejonie śniegu nie było, a tu na szczęście i śnieg i słońce!
Stoki które mogę Wam polecić to : SłotwiySky, Słotwiny Arena (Krynica Zdrój), Tylicz Stacja Narciarska, Masterski (Tylicz), możecie też wybrać się na Jaworzynę Krynicką i pooglądać piękne widoki, jak świerki z góry, jadąc kolejką gondolową, i pojeżdzić
W niedalekim sąsiedztwie okolice Szczawnika i Piwnicznej znajdują się też stoki Wierchomla, niestety czasu mi brakło żeby i tam zawitać, ale sąsiedzi z hotelu, bardzo chwali sobie ten stok, głownie ten północny od Piwnicznej.
Dajcie koniecznie znać jakie stoki polecacie i gdzie lubicie jeździć!
Buźka!

1 komentarz:

Cześć! Dziękuję, że tu zajrzałeś ;-) Daj znać czy strona i przepis Ci się podoba! Bardzo zależy mi na opinii czytelników ;-))

Być może masz pomysł na kolejne danie na blogu? Napisz na co masz smaka, a ja to chętnie przygotuje!

Miłego dnia!

Copyright © 2017 SMYKWKUCHNI