sierpnia 05, 2021

FIT SERNIKO-BROWNIE

dieta, zdrowo,


Przepyszne kremowe i tak bardzo bardzo proste serniko- brownie! To jedno z lepszych połączeń smakowych: czekoladowe brownie i sernik! 

No cóż zarówno sernik i brownie to dwa bardzo kaloryczne ciasta, dlatego polecam kolejny już raz przejście na jasną stronę mocy ;-) i wykonywanie ciast w wersji FIT.

Chociaż tutaj muszę nadmienić, że niestety ale nazwa FIT bardzo często wprowadza w błąd dzisiaj nazywa się fit już tak wiele dań, które nie mają nic wspólnego z dietetycznym ujęciem posiłku! Posiłek FIT to przede wszystkim danie/ciasto/posiłek który musi być prawidłowo skonstruowany pod względem makroskładników, to nie chodzi tylko o zastąpienie cukru ksylitolem!!! Takie jedzenie nie będzie powodować, że chudniesz!

Pamiętaj posiłek FIT to przede wszystkim pełnowartościowy posiłek, o odpowiednim rozkładzie makro składników i obniżonej kcal, taki, który uczy Cię, jak prawidłowo komponować posiłki, taki który pokazuje Ci, jak powinny wyglądać Twoje nowe i przyszłe wybory -chociażby te dotyczące zakupów w sklepie. 

Zachęcam do zakupu do mojego ostatniego fit ebooka, gdzie nauczysz się, jak komponować prawidłowo posiłki.

Cena ebooka to tylko 29zł i cała długa lista przepisów tych na słodko i na wytrawnie.

ebook możesz zakupić w moim SKLEPIE


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć! Dziękuję, za komentarz. Bardzo mi miło, że tutaj zaglądasz.
Pamiętaj, że pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na jego publikację na tej stronie, jak i twojego nicku- użytkownicy z kontem google.

Copyright © 2017 SMYKWKUCHNI