września 20, 2019

Galeria ścienna w mieszkaniu- czyli, jak szybko odświeżyć wnętrze.
W naszym mieszkaniu postanowiłam wprowadzić trochę zmian. Lubię zmiany we wnętrzach, które dokonują się wraz ze zmianami pór roku. Na początku jesieni są to drobne rzeczy takie jak: koce, poduszki, ozdoby w postaci wrzosów, słoneczników, lada moment światełek czy małych dyni. Ale chodziły za mną zmiany trochę większego kalibru, z czasem wnętrze potrafi nam się po prostu z nudzić. Najszybszym sposobem na zmianę jest ozdoba ścian. W naszym mieszkaniu wisi sporo ram a w nich oprawione plakaty
Taką najbardziej zauważalną galerią ścienną jest ta nad stołem jadalnym. Znajduje się ona na przeciwko wejścia do pokoju dziennego połączonego z kuchnią. Cztery duże obrazy przedstawiają wyjątkowe postaci. Zawisł tutaj m.in. plakat z Brigitte Bardot i plakat War is Over John Lennon ze sklepu Poster Store.
Całość jest bardzo spójna, przyciąga uwagę i moim zdaniem robi dobre wrażenie. Ramki na plakaty są dość spore i mają wymiar 50 x 70 cm, wybraliśmy drewniane wykończenie ram.

 Tak galeria prezentuje się w szerszym ujęciu, nasz stół jadalniany to połączenie strefy kuchennej z wypoczynkową. Dzięki galerii ściennej to przejście jest dużo łagodniejsze i te dwie strefy delikatnie się przenikają. 
W sypialni nad łóżkiem przez krótki czas mieliśmy białą gołą ścianę, nie miałam na nią pomysłu. Szukałam tutaj bardziej obrazu niż plakatu, czegoś delikatnego i zwiewnego. Aż natknęłam się na ten plakat! Obraz przedstawia kobietę jest to plakat, bardzo dobrze imitujący obraz robiony akwarelą. 

Plakat It's Called Pikapika

Plakat oprawiłam w dużą drewnianą ramę również ze sklepu Poster Store, rozmiar ramy to 50 x 70 cm. Wygląda tutaj rewelacyjnie. W sypialni pojawił się też nowy kwietnik i całość pięknie się komponuje. Na szafce nocnej mam mały obraz przedstawiający dłonie fotografa.Kącikiem biurowym zawładnął Plakat Marilyn Monroe, to do niego dopasowałam kolejne, które tak bardzo kojarzą mi się z tą postacią. I tak, zawisł na ścianie plakat z sentencją i widokiem na Nowy York. Całość dobrze się komponuje i pasuje do tego kącika. 

Za pomocą nowych plakatów nasze mieszkanie nabrało takiej jakieś świeżości i fajnego charakteru. Jeśli myślisz o zmianach w swojej najbliższej przestrzeni do 26 września do godziny 16:00 na stronie sklepu Poster Store możesz dokonać zakupów ze zniżką -30%. 

Hasło do zamówienia to 
smykwkuchni30

dotyczy plakatów (bez sekcji Selection)

Życzę Wam udanych zakupów!

Wszystkie plakaty są drukowane w Sztokholmie na papierze pochodzącym ze szwedzkiego zakładu papierniczego Lessebo bruk. Papiernia została założona w
1693 r. i jest położona w gęsto zalesionym obszarze między dużymi, płytkimi jeziorami w głębi regionu Smalandii. Papiernia Lessebo bruk zajmuje się produkcją papieru od
pokoleń, ciągle doskonali swoje rzemiosło i opracowuje najbardziej przyjazny dla klimatu papier na świecie.
Poster Store został założony przez Oskara Renlunda i Tobiasa Renlunda. Bracia kierowali się ideą, że sztuka powinna być dostępna dla każdego, a piękne rzeczy nie powinny być drogie, totalnie zgadzam się z tą ideą!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Cześć! Dziękuję, za komentarz. Bardzo mi miło, że tutaj zaglądasz.
Pamiętaj, że pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na jego publikację na tej stronie, jak i twojego nicku- użytkownicy z kontem google.

Copyright © 2017 SMYKWKUCHNI