grudnia 22, 2016

DEKORACJA STOŁU NA ŚWIĘTA

DEKOROWANIE STOŁU


Dekoracja stołu na Święta

Cześć Kochani! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój pomysł na dekorację stołu na Święta Bożego Narodzenia. Jak dobrze wiecie jestem zwolennikiem stylu skandynawskiego i minimalistycznego. Nie przepadam za zbyt dużą ilością kolorów i sztucznych dekoracji. Lubię produkty naturalne i delikatne elementy nawiązujące do danej chwili. Moja dzisiejsza propozycja jest minimalistyczną formą dekoracji, dlatego też na stole nie ma obrusu, jest widoczny piękny drewniany bukowy stół, białe serwety z delikatnym srebrnym zdobieniem, naturalna płyta kamienia- marmur włoski cararra, duża ilość igliwia zielonego, delikatna zastawa i świeczniki z bardzo długimi świecami.

ŚWIĄTECZNY STÓŁ 


Elementy dekoracyjne na stole

Serwetki postanowiłam ułożyć na talerzach i spiąć je spinkami do serwet z przeźroczystymi zdobieniami, dodatkowo aby nadać świątecznego charakteru użyłam kory cynamonu do ozdoby.
Kieliszki i szklanki wybrałam z delikatnym złotym zdobieniem.
Samo igliwie, umyłam osuszyłam, udekorowałam delikatnymi lampeczkami na baterie i zawieszkami świątecznymi. Całość nabrała iście zimowego charakteru.
Oczywiście na stole nie może zabraknąć świec, świeczniki wybrałam bardzo delikatne lekko srebrne, ale postawiłam na okazałe bardzo długie świece, takie które będą się mogły palić cały dzień do późnego wieczora.
Aby dekoracja stołu nie była zbyt prosta dodałam dwa srebrne jelonki.


Mimo tego, że szklanki, kieliszki, dzbanek i patera zostały zakupione różnych sklepach, to całość ładnie się komponuje i pasuje do siebie. Motywem przewodnim jest delikatna nitka złota i wypukłości na szkle.
Mam nadzieję, że ta minimalistyczna dekoracja przypadnie Wam do gustu.
Mam nadzieję, że udało mi się Was zainspirować!

Dajcie znać w komentarzach!1 komentarz:

Cześć! Dziękuję, za komentarz. Bardzo mi miło, że tutaj zaglądasz.
Pamiętaj, że pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na jego publikację na tej stronie, jak i twojego nicku- użytkownicy z kontem google.

Copyright © 2017 SMYKWKUCHNI