kwietnia 19, 2020

DOMOWE WYPIEKANIE – KAROLINA SMYK

Jest i On, moje nowe dziecko e-book:

 DOMOWE WYPIEKANIE – KAROLINA SMYK
Mam nadzieję, że teraz pokochasz domowe wypiekanie, tak samo mocno, jak ja.
W e-booku znajdziesz bardzo dużą ilość merytorycznej wiedzy, opisałam dokładnie wszystkie poszczególne etapy wypieku chleba. Moje triki, błędy i podzieliłam się swoim doświadczeniem. Nie jestem piekarzem ale domowe chleby goszczą na moim stole od siedmiu lat.
Teraz już wszystko będzie dla Ciebie zrozumiałe, a jak coś rozumiemy, to staje się to proste i łatwe do zrobienia. W przypadku wypieku chleba na zakwasie jest to niezbędne.
Początkowo w „Domowe wypiekanie” miałam opublikować tylko przepisy na chleby, ale w domu wypiekam też inne pyszności, którymi chciałam się z Tobą podzielić. Dlatego znajdziesz przepis na puszysty strucel czekoladowy, chlebek bananowy, kryzysowe drożdżowe, czy puszyste bułeczki, które możesz przygotować w wielu różnych formach, jak choćby pół-bagietki, bagietki i bułeczki o dowolnym kształcie.
W e-booku znajdziesz część przepisów na chleby z koszyczka i z keksówki. Chleby możesz wypiekać posiadając garnek żeliwny lub bez jego udziału.
Życzę Ci fascynującej przygody, która mam nadzieję, że będzie trwać całe życie, bo nie ma nic lepszego, jak ciepła i chrupiąca piętka, jeszcze ciepłego domowego chleba.
Ta publikacja jest pierwszą częścią projektu DOMOWE WYPIEKANIE, mam nadzieję, że niebawem będą mogła pokazać kolejną cześć.


TYLKO DO KOŃCA MIESIĄCA W WYJĄTKOWEJ CENIE 15zł  DLA CZYTELNIKÓW

W SKLEPIE ZNAJDZIESZ E- BOOKA W PROMOCJI DO 30 KWIETNIA!

DOMOWE WYPIEKANIE ZAGOŚCIŁO W SKLEPIE Z EXTRA DODATKIEM W POSTACI ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE PYTANIA, JAKIE POJAWIŁY SIĘ OD PREMIERY E -BOOKA!

Co znajdziesz w e- booku:


Sklep Smyk w KuchniMOŻESZ TEŻ ZAKUPIĆ E -BOOKA W ZESTAWIE W REWELACYJNEJ CENIE
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć! Dziękuję, za komentarz. Bardzo mi miło, że tutaj zaglądasz.
Pamiętaj, że pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na jego publikację na tej stronie, jak i twojego nicku- użytkownicy z kontem google.

Copyright © 2017 SMYKWKUCHNI