października 16, 2019

PYSZNE PRZEPISY NA JESIEŃ- WYDAŁAM E- BOOK "FLEXI JESIEŃ"

W “FLEXI JESIEŃ” znajdziesz kilkanaście propozycji na szybkie i aromatyczne śniadania. Zdecydowana większość dań to dania na ciepło, których przygotowanie zajmie Ci niewiele czasu, bo przecież każdemu z nas, rano się spieszy.

Od teraz będziesz mógł zaskoczyć swoich bliskich: puszystym omletem, dyniowymi pancakes czy innymi daniami, w których rozsmakujesz się na dobre!


Z moim e-bookiem gotowanie stanie się przyjemne. Koniec z brakiem pomysłów na szybki, zdrowy i pyszny obiad. Od teraz knedle, leniwe, ravioli i risotto to bułka z masłem. 

Cztery świetne pomysły na sezonowe pizze, umilą Ci niejeden wieczór, a przygotowanie pysznej sałatki zajmie kilka minut. 

W chłodne, jesienne popołudnie rozgrzejesz się aromatyczną zupą lub kapuśniakiem bez kapusty!“FLEXI JESIEŃ” to również te małe, kawowe przyjemności. Bo właśnie teraz pumpkin spice coffee smakuje najlepiej, a w połączeniu z puszystym orzechowym ciastem lub kremowym sernikiem to czysta rozpusta!

Absolutnie nic, tak nie wabi domowników do kuchni, jak zapach świeżo upieczonego chleba lub ciasteczek z żurawiną.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Cześć! Dziękuję, za komentarz. Bardzo mi miło, że tutaj zaglądasz.
Pamiętaj, że pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na jego publikację na tej stronie, jak i twojego nicku- użytkownicy z kontem google.

Copyright © 2017 SMYKWKUCHNI