lipca 03, 2020

DOMOWE PIECZYWO! PREMIERA E-BOOKa!


Cześć,
właśnie wydałam nowy e-book "Domowe Pieczywo", ta pozycja jest kontynuacją pierwszego, mojego e-booka o pieczeniu domowych chlebów pt. "Domowe Wypiekanie".
W tej elektronicznej książce znajdziesz przepisy na wypieki chlebów na zakwasie żytnim, nieskomplikowane, pyszne i takie, które zawsze się udają. Są to chleby wypiekane w blaszkach zwanych keksówkami, z różnych mąk, też pełnoziarnistych. W "Domowe Pieczywo" chciałam abyś przekonał się, że wypiek na zakwasie wcale nie musi być procesem skomplikowanym i trudnym. Podzieliłam się z Tobą moimi ulubionymi chlebami, które wymyślałam na przestrzeni ponad trzynastu lat. W tym czasie wiele w tych przepisach zmieniłam, dopracowałam. To moje ulubione chleby, które wypiekam na co dzień. Znajdziesz mój ulubiony chleb z dodatkiem mąki gryczanej czy też graham z mąki grubo mielonej. Wiem, że pokochasz je tak samo mocno, jak ja!

Opracowałam, też kilka przepisów na szybkie domowe bułeczki, nauczysz się wykonywać bajgle i jestem pewna, że od tego momentu będą gościły dość często na Twoim stole. "Domowe Pieczywo" to również dwa przepisy prosto z Francji tj. Fougasse- pyszne bułeczki przypominające liście monstery, jak i francuskie bagietki - opracowanie tego przepisu zajęło mi chyba najwięcej czasu!
E- book, to nie tylko wypieki na wytrawnie, ale dwa przepisy na słodko, które zadowolą Twoje kubki smakowe- wiem to! Najlepsze domowe "Polskie Cornetto" o smaku lemon curd, to jest eksplozja smaków- zaufaj mi! Puszysta chałka, przepis na ten wypiek jest na moim blogu, ale stworzyłam kompletnie nowy. Choć nie sądziłam, że przebije jeszcze kiedyś ten pierwszy!

Ten e-book, to nie tylko przepisy, to przede wszystkim potężna dawka wiedzy merytorycznej. Zacznij go studiować dokładnie od początku. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

W "Domowe Pieczywo" znajduje się przepis na zakwas żytni, opracowywałam go bardzo długo i skrupulatnie. Jest świetny, zakwas z niego jest silny i stabilny.
Oddaję w Twoje ręce, efekt kilku miesięcy ciężkiej pracy.
Koniecznie daj znać, jak Ci się podoba ta pozycja! Wysyłaj mi śmiało do DM na Instagramie zdjęcia swoich wypieków, a ja z chęcią będę je udostępniać!


Dziękuję, że wspierasz twórców internetowych!
Smacznego!

Karolina Smyk1 komentarz:

Cześć! Dziękuję, za komentarz. Bardzo mi miło, że tutaj zaglądasz.
Pamiętaj, że pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na jego publikację na tej stronie, jak i twojego nicku- użytkownicy z kontem google.

Copyright © 2017 SMYKWKUCHNI